mondiall 150 kubik

Shitet nga: egzon 19 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Mondiall 150 kubik.
Ne gjendje te Mir. Allanseri nuk iponon. Dhe bateri nuk ka boj ndrrim. Me Naj kros. Per ma shum na kontaktoni. Ne tel 045632826
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim