playstation 2

Shitet nga: Unik Hasani 21 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
play station 2 me te gjitha paisjet e nevojshe qe e bejn te perdorshme dhe me vollont i cili mund tju sherberj ne garat me kerre


per ne shum kontaktoni ne :045 937 930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim