shes SKARA simbas porosive

Shitet nga: nexhmedin 19 Gsh 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
shes skara simbas porosive te interesiarit le te lajmerohen ne nr 044-212-506 te gjitha dimenzionet.
skaraj jon me plin dhe te paperdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim