Dyer te drunit per hymje dhe nje dritare si ne ..

Shitet nga: dyer 27 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Shes deren e hymjes te drunit dhe ni dritare e vogel jan si ne foto nrregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim