u shiten ,flm merrjep Dyer per garazha

Shitet nga: Luli 12 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Shes dyert te garazhdes shum te mira,prodhim gjerman mekanizmi funksionon shum mir,hapen
kornizen e kan nga metali i zinkuar,dmth nuk ndryshken
dimensioni eshte 2.3 METRA gjersi dhe 2 METRA lartesi,kujt i pershtaten dimensionet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim