8 Dritare te drurit

Shitet nga: Luli 26 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
I shes 8 dritare, 6 copa jan me dimension 118 cm gjersi dhe137 cm lartesi dhe 2 copa 118 cm gjersi dhe 178 cm lartesi,trashsia e drurit eshte 8x6 cm
Nuk kan asnje problem,xhamat I kan me vakum,bravat I kan te mira,te perdorta por shum te ruJtura ,nese te pershtaten dimensionet per qmim leht ja bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim