Dritare

Shitet nga: dritare 16 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes 10 dritare te drunit 80me140 me dy gjama dhe njo te banjes ishesh me qmim te lir ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim