Dritare Te Plastikes nga ZVICRRA ngjyr Kafe

Shitet nga: valon 06 Qer 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Shes 3 dritare te plastikes te ardhura nga Zvicrra. ngjyr kafe

DRITARET JAN BO ME PLUHUR JAN PA PASTRUAR

me kto dritare kompletohet nje shtepi 1 kat
i shes me qmim te volitshum sepse veq po rrin qaty .dritaret kan qen te perkoruar mirpo mi la dhe mi pastru bohen si te reja

DRITARET KAN KTO PERMASA GJERSIA 2 metra GJATSIJA 1.40

qmimi per nje dritare asht 70 Ero


BOJ NDRRIME EDHE ME TELEFONA.

Dritaret jan te qmontuara sepse jan shum te ronda dhe kualitet kush i blen i montomi dhe i merni

mund te me shkruani edhe ne Viber +386 49 356 588

Ju pergjigjem edhe ne Email

JU MIRPRES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim