Dritare druri sllovene

Shitet nga: Basri Bunjaku 01 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 4 dritare dhe dera e hyrjes. Dritaret jane me releta te brendshme dhe ne gjendje te rregullt.
Qmimi eshte shume i lire sepse arsyeja e shitjes eshte zevendesimi me te plastikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim