Dritare te drunit

Shitet nga: dritare 23 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 10dritare te drunit dhe 1 te ballkanit dhe1 te ballkanit jan tmira medy gjama jan jumirpresim. Jajap lir kushosht interisum besoni qikumble para 5 vjete 700 ero ijap shti lir se ikomdu te plastikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim