Dyer dhe dritare prej druri

Shitet nga: muhamed 02 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shiten 4 dera te drurit dhe 4 dritare prej druri sllovenis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim