Dyer dhe dritare

Shitet nga: B.U 25 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes dyer dhe dritaret te perdorura, dyert jan nga druri dera e hyrjes esht e blinduar ,dritaret kan edhe roletnet dhe jan shum te ruajtura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim