Dyer per dhoma me modele dhe ngjyra te ndryshme ..

Shitet nga: Naim Bekteshi 11 Mar 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Bejm prodhimin e dyrve dhe dritarve me te dhitha dimenzjonet si dhe me modele e ngjyra te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim