Dyer te oborrit 2.10m x 3.20m

Shitet nga: No name 21 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Shes dyer te oborrit me dimensione 2.10 lartesia dhe 3.20 gjatesia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim