Dyer

Shitet nga: dyer 27 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
shes tri dyer te dhomave me dimensione 90x2.00 m
dyert janë keto ne foto dhe ne gjendje te rregullt
jan shum te mira ,3 dyer 139 euro me shum info. telefon 044 978 093.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim