Dyert komplet me ulluk

Shitet nga: sadullah 14 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
shiten komplet Dyert jan me dimenzion gjatsia 2,30 m me naltsi 2,20 m qmimi 100 evro dhe ollukt horizontal ne gjatsi prej 40 metra me qmim ne meter prej 2 evrove,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim