Dyre alumini

Shitet nga: Valoni 26 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Dyre alumini te gjata 20m ndersa te larta 3m , të mira gjithashtu shumica i kan dhe xhamat.Qmini shum i volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim