ELEKTRO MOTORRA AGREGATIN

Shitet nga: sevdail 09 Mar 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHES ELEKTRO MOTORRA ME NUMER JAN 22.5 KV. 950 RROTOLLIME. TJETRA 18.5. 950 RROTOLLIME. TJETRA. 15 KV. ME 950 RRETULLIME. AGREGATI 5. 5 DIZELL TERMOT JAN 2.5 KV. DHE TJETRA 3.5 DHE NJI KOMPRESOR. TE GJITHA JAN NE GJENDJE TE RREGULLT DHE ME QMIM TE VOLITSHEM TE CILIT JAN SHUM PAK TE PERDORUN . TEL. 045 524 015 GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim