GUR DHE RRASA

Shitet nga: Bujar 20 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bajm shitjen e gurve dhe rrasave natyrale edhe te prem sipas permasave edhe dimenzjoneve qe ju duhet gjithashtu bajm edhe punimin e tyre mund te na gjeni ne fshatin banje ne dalje te autostrades afer furra e bukes pashtriku nr .045206563 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim