Gilindera aluminit

Shitet nga: Amir 26 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Gjilan
Punojm gilindera nga alumin me modelet ma te rea si dhe shitjen e matrialit per me shum shikon ne fecbook al baki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim