Gur dekorus

Shitet nga: Irfan 20 Sht 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kemi gur per dekor te cilsis shum t mir per mbrenda dhe jasht shtepis. Gurt jan te testuar rezistent ndaj ujit ipen me Garancion.

Mund tna kontaktoni edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim