Gur dhe rrasa pėr shitje

Shitet nga: Arbeni 28 Jan 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Gjilan
Shesim te gjitha llojet e gurve dhe rrasave
Po ashtu bėjm edhe punimin e tyre
Poasht kemi edhe rrasa te prera tė gjitha dimensionet.
Ju mirpresum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim