Hidrozin për betonim gjatë dimrit

Shitet nga: Naser 08 Jan 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Hidrozini për beton kunder ngricave në formë të lëgët 2€/kg dhe përdorët për 100 kg çimento 1 kg hidrozin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim