Kilindera dhe shkall te bungin

Shitet nga: fitim 15 Gsh 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Shes gilindera dhe shkall dhe parket qin per qin dru te bungit I kam ble 1000 euro pi shes per 180 euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim