Krena te vjetra per dekorime kafiterive restorante

Shitet nga: ?? 05 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
krena dhe 3 dyr te vjetra per dekor te restoranve te kafiterive .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim