Mbuloja nga metali

Shitet nga: Behar 22 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Shes mbulojen nga llamarina si dhe gilinderat nga hekuri komplet ashtu si duken ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim