Metal punues

Shitet nga: Misim 01 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Metal punues ,punojm dyer dhe gilindera me porosi sipas kerkeses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim