Normstahl & Globbus - Specialist for Sectional G..

Shitet nga: GLOBBUS 23 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Normstahl - Specialist for Sectional Garage Doors

Quality comes out on top. Normstahl. Since 1946 synonymous with durable and stable
garage doors featuring premium quality.


RISI nga GLOBBUS !!

Prej dates 01/05/2014 Kompania jone ne bashkepunim me RAIFFEISEN BANK , per te gjithe klientet ,do te mundsojm blerjen e te gjitha produkteve tona deri ne 24 keste pa kamate dhe shpenzime tjera!

Me : VISA , MASTER dhe MAESTRO Card ! Të gjitha Bankave !

Produktet qe do te mund te bleni jane si ne vijim:

- Dyer per garazha
- Dyer Industriale
- Dyer automatike-me senzor
- Motor per dyer rreshqites
- Motor per dyer dy-kraheshe
si dhe shume paisje automatike per objektin tuaj!

Te gjitha produktet kane garancion prej 2 deri 10 vite !

Kompania jone posedon Autorizim dhe Licenc prej prodhuesit per te gjitha produktet!

- Jemi Kompania e pare ne Kosove ( nga viti 2000),e specializuar dhe me Autorizim prej prodhuesit per
shitjen,montimin dhe servisimin e paisjeve automatike,si NORMSTAHL nga Gjermani, NICE nga Itali,etj !

Vizitoni sallonet tona te shitjes:
- Ne Prishtine,Lagja Kodra e trimave , Mob. 044-888 475 , 044-113 718, 038-233 433
- Ne Prizren,Lagja Arbana , Mob. 044-255 079 , 029- 227 204
- Ne Gjilan, rruga e Ferizajit, Mob. 044-147 284 , 049- 147 284
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim