Punime te metalit

Shitet nga: Muharrem Hotnjani 28 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bejm kryrjen e ketyre puneve nga hekuri
-Gilendera
-Dyer
-Gdhendjen e hekurit me TORNO
-Kulma nga llamarina
-Ulluk
-Dhenjen dhe drejtimin e disqeve te veturave
-Distanca per fellne
-Riparimin e dyerve gilinderave
-Kryejm edhe shum sherbime tjera nga gdhendja e hekurit
-Adresa Dardania II Rr 1721 Nr 40 gjindet lokali
-Mund te kontaktoni edhe ne viber +37744692511 por mundsisht mas ores 15 te shtunen dhe te dilen jom ne lokal ne qdo koh flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim