Shesim materiale hidroizoluese (Te klasit te pare)

Shitet nga: F.bunjaku 31 Maj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim materiale izoluese (hidroizoluese) te klasit te pare PVC SIKA te ardhura nga Zvicrra
Per me shume informtata na kontantoni ne nr. tane te telefonit si dhe viber 24/7.
+377 44 284 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim