Shiten Dritaret nga plastika me rolete

Shitet nga: Shitesi 10 Nën 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten dritaret me dimenzion 140x210=3copa dhe 280x240=1cope...qmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim