Shtylla Betoni

Shitet nga: Sami Shahini 16 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
N.T.P M&SH bën prodhimin e shtyllave(Stubave) të betonit me dimensione: 2.50m dhe 2.00m
2.5m ka këto përmasa: gjatësi 2.50m gjerësia 10.00/9.50cm, 4(katër) fije armaturë 7(shtatë)stafa(zingia) 11(njëmbëdhjete) vrima, ndërsa,
2.00m ka keto përmasa: gjatësia 2.00m, gjerësi 9.50/9.00cm, 4(katër) fije armaturë 6(gjashtë) stafa(zingia) 9(nëntë)vrima
Nr. për kontakt:
044681913
045677452
044875881
Viber:+377 44 681 913 ; +377 45 677 452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim