dritare

Shitet nga: skender 17 Mar 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes dritare të drurit 80-140 qmimi sipas marrëveshjes si dhe bëjm riparimin e mobiljev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim