gurpunues Albi

Shitet nga: behar bytyqi 22 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesum qeshme arka tbunarit grilla, funtana te gjitha me guri te punuara si dhe kryem kamina per mrena mure dekoruse etj. Per qdo rast kontakto pronar
Behar Bytyqi tel ; 044 562 177
Viber+37744 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim