Pikturat

Shitet nga: Sanije 20 Pri 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Antikë dhe Art
1)Shes dy Piktura pune dore,nga porcelani.
Pikturat jan unikat te ardhura nga Japonija, 100 Euro
2)Shes pikturen e punuar ne pelhur e importuar nga Lindja e mesme Bagdadi 70 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim