Komod Druri

Shitet nga: Pajtim 15 Pri 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet Komoda Antike 100% e drurit, komoda eshte shum pak e perdorur dhe eshte ne gjendje shum te mir, gjithashtu shitet edhe Komoda per TV e cila eshte nga druri i perpunuar dhe eshte gjitashtu ne gjendje te shkelyshme po thuaj se te reja.
Qmimi i Komodes se drurit eshte 370 euro ndersa e Komodes per TV eshte 120 euro
Ndrrime nuk beje
Per me shum mund te kontaktoni permes e-mail adreses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim