Piktura kreative per vendin tuaj (shtepi,lokal)...

Shitet nga: Ide Kreative - Kiki 08 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Antikë dhe Art
Punojm piktura te ndryshme per shtepi, lokale, zyre etj.
Jepi shije me te mire vendit ku qendron. Pikturat jane me qmime shume te volitshme per m2. Ju mirepresim!

Fotot: te punuara nga ne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim