Shisha ose HOOKAH me shije dhe gaca

Shitet nga: Qlirim 26 Sht 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Antikë dhe Art
Kjo shishe esht e po sa ardhur nga gjermania ka edhe shije edhe gaca vetem per tu dhezur me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim