Tavolin antike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qendra 05 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Antikë dhe Art
Tavolin antike nga bungu 100 vjeqar tavolin parakauqi dimensionet 160x70 lartesia 45 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim