Zbukurime te ndryshme per shtepi

Shitet nga: Donat 30 Mar 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Antikë dhe Art
Cdo gje qe shihet ne foto eshte ne shtitje.
Keto te gjitha jane te reja dhe te paperdorura.
Cdo njera prej tyra kane cmime te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim