1300 cope QEREMIDE. 50.ero Vranska Banje

Shitet nga: baki 17 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 1300 cope QEREMIDE Vranska Banje Prodhimi eshte kesi lloji te gjitha te njejta pa demtime 50ero komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim