3 dritare te metalit me rrethoja

Shitet nga: valon 25 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 3 dritare te metalit me rrethoja, dy jane me nga nje hapje dhe njera statike, dimensioni 96x147.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim