8 dritare

Shitet nga: ***** 25 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
URGJENT SHES 8 DRITARE TE PRODHIMIT LESNA TE PERDORURA . QMIMI SHUM TE VOLITSHEM 160 EURO.
SHES EDHE TERMON URGJENT ME QMIM TE VOLITSHEM 80 EURO . PAK I PERDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim