DER E BLINDUAR

Shitet nga: armendi 07 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e blinduar me dy krah per ma shun kontakto tel viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim