DRITARE TE PERDORURA, KOMPLET+ROLETE

Shitet nga: Agim 27 Nën 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 6 dritaret te drurit me dimenzione 80cm me 140cm, Jane te perdorura, ne gjendje te rregullt me xham te dyfisht dhe rolete. Çmimi 30 Euro per cope

Per informata te tjera Lajmrohuni
Viber: +377 44 761 719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim