DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim 28 Shk 05:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK KEMI PROFIL NJE NGJYRSH/te bardh ngjyr kafe dhe laminat apo mjalte/ DHE IMITIM TE DRURIT./dy varianta ngjyr kafe me te ert dhe me te ndritshme.PASTIKA ESHTE KUALITATIVE NGA HUNGARIA E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO. KETO DYER SHERBEJN PER ME NDA/SEPERU/NONJE PJESE TE SHTEPIE APO LOKALIT APO HAPSIRAVE KU PUNOHET KUR DONI ME NDA NJE PJESE PER MATERJALE TE PUNES.Lartsia me e madhe e deres eshte njengjyrshe 230 cm dhe imitim te drurit eshte 230 cmm.
AFATI PER PUNIMIN E DERES TRI DERI NE PESE DITE NGA DATA E POROSIS.
TEL044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE.VENECIANE,PERDE ZEBRA.ROLO PERDE,DHE TRAK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim