Derë e dhomes ana e majt

Shitet nga: Lavdim 16 Gsh 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Derë e dhomes ana e majt, dera ësht e ruajtun shum nuk ka gërvishje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim