Der e hyrjes

Shitet nga: Arbnor 05 Sht 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Der e hyrjes e drurit - e perdorur
shum e rujshme
205x135cm
numri kontaktues 045 332 400
whatsapp/viber +37745332400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim