Dera e hymjes

Shitet nga: Enis 05 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiter derae hymjes pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim