Dera te shtëpis

Shitet nga: nexhat 05 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten derat per informata rreth çmimit dhe dimensioneve kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim